«Душу Порцелянової чашки» показали на сцені РЦ «Юність»

0
22

Як ви вважаєте, чи мають душу неживі предмети? Наприклад, чашка або віник? Звичайно, кожен скаже, що душі в них немає. Але актори зразкового театрального колективу «БравО» твердо переконані, якщо той чи інший предмет зроблено руками людини, а людина – руками Всевишнього, а Всевишній зробив людину з душею, тому все, що нас оточує, має частину цієї Душі. Треба тільки уважно придивитись, прислухатись, відчути і обов’язково зрозуміємо, що за досконалими формами того чи іншого неживого предмета приховане саме Життя…

36

Саме так у п’ятницю, 11 березня, розпочався спектакль за п’єсою А. Котляр «Душа порцелянової чашки» у РЦ «Юність».

Творчий колектив Пологівського районного Будинку культури добре попрацював, і в кінці вистави зірвав гучні овації глядачів.

Спектакль складний, весь час змушує глядача, затамувавши подих, слідкувати за подіями, які розгортаються на сцені. У п’єсі постійно проводяться аналогії щодо відчуттів людей та неживих предметів, їхні почуття та переживання, які вдало передали пологівські актори. Саме вони змушують глядача повірити в те, що вночі предмети оживають і ведуть жваві дискусії на різні теми, закохуються та переживають біль від втрати.

Блискавично вжилася у роль матері Марина Гаспарян, а у роль дочки Олени – Катя Дейдей, роль хлопця Олени зіграв Саша Довгий.

Порцеляновою чашкою з ранимою душею була Яна Алієва, харизматичну Каструлю зіграла Люба Чичерова, роль закоханого Віника дісталася Жені Розсохачу, а сміливого Чайника зіграла Катя Мотика, почуття Газової плити висловила Катя Плющакова, а душу Фікуса відкрила Оля Крат.

Під час дійства глядачам було і весело, і сумно до сліз, тому що на сцені відображалась наша дійсність, сцени з життя. Спектакль мав виховний ефект.

Глядачі аплодували стоячі, вигукували «браво!», дарували квіти акторам. Батьки артистів пишалися своїми дітьми, які по-справжньому грали ролі, передавали характери своїх героїв.

Все ж, краще один раз побачити спектакль, аніж слухати найкращі відгуки про нього. Шанувальники театрального жанру не пожалкували, що цього дня були свідками прем’єри.

Спектакль відбувся за сприянням керівництва РЦ «Юність», відділу освіти райдержадміністрації.

М.Діденко, начальник відділу культури і туризму.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут