Для матусь – весь світ і океан любові

2
6

Щастя для жінки – це її діти. Найбільше свято, коли вони поруч і дарують свою ніжність, простягають свої рученята до найріднішої і лагідно шепочуть на вушко, як сильно люблять. І так приємно, коли напередодні 8 Березня потайки готують сюрпризи, концертні виступи, щоб порадувати своїх неньок.

IMG_8934

Підопічні відділення соціальної реабілітації дітей-інвалідів територіального центру також сумлінно і завзято готувалися до весняного свята, на яке запросили своїх мам і бабусь. Там працівники відділення разом з дітьми влаштували калейдоскоп привітань для них. Допомагали їм у цьому вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості.

Безперечно, усім присутнім дуже сподобалися пісні і танці. Але найбільше матусь і бабусь розчулили віршики, які подарували їхні діти Вероніка Кудрявцева, Аня Марченко, Діма Пилипенко, Ваня Гіберт, Артем Мельниченко, сестрички Маша і Даша Костенко, Веніамін Сірий і наймолодша учасниця Юлечка Пода. Маленькі сонечки так старанно і з такою любов’ю розповідали їх, що здавалося, й у залі ставало світліше від щирих маминих посмішок. А до своїх привітань дітлахи додали ще й власноруч виготовлені весняні букетики квітів та поцілунки.

Привітала присутніх жінок зі святом голова районної організації політичної партії «Наш Край» Валентина Шашко, побажала пологівчанкам не втомлюватися робити добро, мати багато сил та енергії і передала величезний торт для дітей.

Завітав на свято і представник торгівельного будинку «Агрінол» Іван Мякотін, який передав вітання від директора ТД Володимира Люцканова і від себе особисто привітав пологівчанок. Для підопічних відділення соціальної реабілітації дітей-інвалідів від «Агрінолу» він передав розвиваючі ігри. Як зазначила завідуюча відділення Наталія Полухіна, про такі розвиваючі ігри як картки Домана, блоки Дьєнеша, палички Кюізенера працівники відділення вже давно мріяли. В жодному з дитячих садків міста їх немає. Такі ігри допоможуть навчити дітей рахувати, розвивати пам’ять, логічне мислення, познайомити їх з оточуючим світом і т.д.

Директор Тетяна Терен та працівники терцентру вдячні спонсорам за таку необхідну допомогу і сподіваються, що і надалі співпрацюватимуть з людьми, яким небайдужа доля особливих діток і які завжди підтримають. А діти – це майбутнє. Тож нехай вони зростають здоровими, щасливими і продовжують радувати своїх найрідніших матусь і бабусь.

Н.Осипенко.

Фото О.Бойкової.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Шановна авторка! В дошкільних закладах міста педагоги вже давно і дуже ефективно працюють з картками Глена Домана.

    • Было бы неплохо, если бы эти самые дошкольные кчереждения еще и с детками- инвалидами работали, а не только с карточками. А девочкам из отделения реабилитации большой поклон и уважения. Терпения вам и процветания.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут