Чи скоро відновлять пільговий проїзд?

0
0

Місцеві бюджети знову отримуватимуть кошти на компенсацію перевізникам за безкоштовний проїзд для пільгових категорій – таку зміну до держбюджету-2016 ухвалила 18 лютого Верховна Рада.

1303393179_31

Кабмін, як відомо, не передбачив ці субвенції у бюджеті на 2016 рік. Відповідно, відшкодування перевізникам за пільговий проїзд стало проблемою для місцевих рад. Коштів на це у місцевих бюджетах не було передбачено. Тож ця ситуація призвела до протистояння між перевізниками і пільговиками. Парламент виправив цю «штангу» Кабміну (яку депутати пропустили, коли поспіхом ухвалювали держбюджет-2016). Законопроект №4024 відновив фінансове забезпечення компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян та інших передбачених законодавством пільг у розмірі 1,9 млрд. грн.

Але ж коли саме відновлять пільговий проїзд? З цим питанням до нашої редакції звернулося кілька жителів району. Як раніше повідомляли в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, Запорізька область отримає 87,2 млн. грн. Цю суму область буде отримувати протягом усього року. Ці кошти будуть спрямовані на компенсацію за пільговий проїзд та інші витрати.

Як повідомили в управлінні соцзахисту населення у Пологівському районі, поки що не внесено ніяких змін до кошторису. Як тільки почнеться фінансування, пільговий проїзд відновлять. Про це пообіцяли повідомити додатково.

Н.Осипенко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут