8 порад про те, як перейти на правильне харчування

0
8

У сучасному світі нав’язлива ідея схуднути відвідує голову майже кожної дівчини. Але що робити, якщо дієти здаються занадто виснажливими? Тема стара як світ і очевидна, але найвірніша відповідь – правильне харчування.144475_53882378aebf153882378aec28

Порада 1. Зменшуйте порції

Наш шлунок насправді об’ємом всього 0.5 літра, але коли ви переїдаєте, він розтягується, а в нормальний стан вже не повертається. У результаті апетит росте, ви починаєте більше їсти, відповідно, набираєте вагу.

Порада 2. Правильно розкладайте продукти

Намагайтеся розкладати на видних місцях фрукти і овочі, а шоколадки і тістечка ховайте в які-небудь далекі закутки, щоб уникнути спокуси.

Порада 3. Не вживайте швидкі калорії

Завжди слід пам’ятати: булочки, тістечка і подібні перекушування – це швидкі калорії. Вони не тамують відчуття голоду, а просто блокують його на короткий час, після чого ви знову хочете їсти.

Порада 4. Не купуйте заборонені продукти

Методика “я куплю шоколадку і розтягну на декілька днів” не працює. Швидше за все, ви просто з’їсте її того ж вечора. Тому, якщо ви розумієте, що не зможете встояти перед якимсь продуктом, просто не купуйте його.

Порада 5. Почніть готувати здорову їжу

Готуйте собі самі, знаходьте нові корисні рецепти, будь-яке ваше блюдо, завжди буде менш калорійне, ніж магазинні напівфабрикати.

Порада 6. Правильно вибирайте продукти

Нашому організму в обов’язковому порядку потрібні і білки, і жири, і вуглеводи. Тому відмовляти собі повністю в яких-небудь продуктах не можна! Спробуйте замінити той же шоколад на які-небудь сухофрукти. Ваш організм отримуватиме потрібні йому речовини, а ви не набиратимете вагу.

Порада 7. Не заохочуйте себе їжею

Часто у поганому настрої, ми вирішуємо підняти собі його, за один вечір, наївшись  тим, від чого так наполегливо стримували себе. У таких ситуаціях знайдіть їжі заміну. Малюйте, співайте, вишивайте, плетіть з бісеру – що завгодно! Не треба перекреслювати усю вашу працю такими “розвантажувальними днями”.

Порада 8. Не робіть культ з їжі

Їжа – це джерело енергії. Все! Не робіть з їжі культ, не сприймайте її як якийсь подарунок, джерело гарного настрою.

Джерело: http://www.terrawoman.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут