Земляки-прикордонники повернулися в зону АТО з подарунками від пологівців

0
22

Пологівці Володимир Костенко та Сергій Подольський вже другий рік служать у Донецькому прикордонному загоні. Після першого року служби їх демобілізували, звільнивши в резерв першої черги. За першим же новим запитом їх знову призвали, і чоловіки відправилися в зону АТО.

IMG_7474

Днями вони побували в нашій редакції разом з волонтером Вадимом Сопільняком.

Під час коротенької розмови вони розповіли, що довелося служити їм під Новоазовськом, Широкіним та в інших місцях. На умови побуту, як справжні чоловіки, не скаржилися. Навпаки, подякували пологівцям та жителям інших міст за підтримку. На питання, яких медикаментів не вистачає їм там, відповіли, що добре мати при собі краплі для очей та вух, особливо у вітряну погоду, а також засоби від підвищеної температури. Але найбільше наші військові в зоні АТО потребують, так би мовити, доукомплектування того, що в них є. Наприклад, снайперські приціли, глушники, тепловізори, тактичні окуляри і т.ін., але вони дорогі.

Перед відправкою в зону АТО пологівці завітали на урок мужності в Пологівську гімназію «Основа». А діти вручили їм свої подарунки. Крім того, Вадим Сопільняк передав прикордонникам новеньку рацію, а також медикаменти та засоби гігієни від волонтерки з Кременьця Тетяни Кочергіної.

Голова ГО «Волонтерський рух Пологівщини» повідомив, що волонтери знову збираються в Красногорівку та Мар’їнку. Тож закликають підтримати наших захисників продуктами та іншими речами. Не зайвою буде і фінансова допомога. Волонтери також прохали рідних, чиї чоловіки, сини мобілізовані і служать в зоні АТО, телефонувати за номером 095-13-41-664. Волонтери постараються провідати і їх.

Карта «ПриватБанку» 5168742352685170». Код ЄДРПОУ/ДРФО 39570561, філія “Запорізьке РУ”, МФО 313399, рахунок № 26006055716078. Для посилок: місто Пологи «Нова пошта» №1. Допомогу також можна приносити до територіального центру (місто Пологи, вул.Жовтнева, 23) та до салону-перукарні “Гламур” (пров.Водопровідний).

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут