З понеділка у Пологах з’явиться новий рейс «Сімейний»

2
28

Курсуватиме він поки що так: вул. Східна – гімназія “Основа” – Колгоспний ринок – Автовокзал, повідомляється на сайті http://mradapology.gov.ua

 -e1338323852568

     Пологівська міська рада повідомляє, що з понеділка, 22 лютого, почне діяти новий автобусний рейс, який запускається переважно для зручності тих родин, які мешкають на мікрорайоні ПЛМГ, діти яких навчаються у гімназії «Основа» та є вихованцями дитячого садочка «Казка».

Автобус за маршрутом «Сімейний» рухатиметься від вул. Східної, 25 і минатиме такі вулиці: Одеську, Леніна, Крилова, Ломоносова, Ульянова, Дружби, Крилова, Одеську, Робочу, К. Маркса (до Колгоспного ринку), Пролетарську, пров. Станційний. Останньою зупинкою буде автовокзал.

Розклад руху автобусів з вул. Східної: 7:25, 10:25, 11:25, 14:30, 16:00

    Розклад руху автобусів з автовокзалу: 8:15, 10:05, 10:55, 14:00, 15:40

Пологівська міська рада вдячна приватному підприємцю Олександру Шапці за підтриману пропозицію мешканців мікрорайону щодо введення нового маршруту. Адже це значно полегшить життя тим пологівцям, які живуть у віддаленій частині міста.

Зазначаємо також, що даний маршрут є тимчасовим, введений на невизначений строк – для вивчення його актуальності і доцільності.

2 КОМЕНТАРІ

  1. А когда вы сделаете рейс , чтобы автобус возил людей и также детей ЦЫГАНСКОГО ПОСЕЛКА, ИЛИ на ЦЫГАНСКОМ поселке живут не люди . Вообще забыли за ЦЫГАНСКИЙ поселок…….. особенно улицу ПЛЕХАНОВА. Хотябы раз наша местная власть приехала и посмотрела какая грязь на этой улице……….да конечно дела нет до простых людей……..

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут