Як діяти, якщо ваш населений пункт чи вулицю перейменували

1
42
Згідно із Законом “Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборона пропаганди їх символіки”, органи місцевого самоврядування зобов’язані прийняти рішення про перейменування населених пунктів, вулиць, провулків, площ, скверів, парків.

 1427567355_vul

Про те як діяти, якщо ваш населений пункт чи вулицю перейменували розповів юрист:

– Негайно міняти документи після зміни назви міста, села, вулиці, провулка, площі тощо, жителям не потрібно. Цим тільки лякають, необізнаних. Документи, що засвідчують право власності залишаються в силі.

При здійсненні продажу ці документи будуть замінюватися за загальною процедурою. Що стосується реєстрації місця проживання – “прописки”, то взагалі не передбачено обов’язково змінювати “штамп” у паспорті у зв’язку зі зміною назви. Нова назва міста чи вулиці може з’явитися в паспорті, коли людина змінила прізвище і тому йде міняти документи, або ж купила квартиру на тій же вулиці і потрібно змінювати місце реєстрації.

Юридичні особи так само змінюють дані про назви в загальному порядку при внесенні змін, пов’язаних зі зміною складу своїх учасників (засновників, власників), структури управління тощо. Завдяки Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення порядку відкриття бізнесу» від 15.04.2014 р. № 1206-VІІ суб’єкти господарської діяльності з 31.10.2014 р. провадять свою діяльність не використовуючи печатки. Тому і витрати на виготовлення печаток, при зміні назви населеного пункту, суб’єкти підприємницької діяльності не понесуть.

Єдине, на що потрібні кошти після перейменування – це таблички з назвами і дорожні знаки з покажчиками, які будуть виготовлятися за кошти міського бюджету або за кошти меценатів.

visnik-press.com.ua

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут