В області з’явиться нове підприємство «Автогосподарство»

0
22

Серед питань другої сесії порядку денного  депутати обласної ради розглянули доцільність створення нового комунального підприємства «Автогосподарство». Як зазначив директор Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури ОДА Андрій Антонов, підприємство повинно стати дієвим інструментом, спрямованим на створення ринкової конкуренції в сфері пасажироперевезень,  легалізації та підвищення якості послуг і безпеки пасажирів.

foto

– Приватні перевізники економлять на комфорті та безпеці пасажирів, не сплачують у повному обсязі податки. Так, у бюджети всіх рівнів за рік від перевізників ми отримали 13 млн. грн., тоді як в області близько 5 тисяч транспортних засобів, які займаються перевезеннями. Минулого року водії автобусів і маршруток порушили правила дорожнього руху більше 5 тисяч раз. З вини водіїв громадського транспорту трапилося 15 ДТП, одна людина загинула. Динаміка порушень цього року залишилась на високому рівні. За два місяці 2016 року зафіксовано три смертельні випадки після ДТП з вини водіїв, – повідомив Андрій Антонов.

Як підкреслив посадовець, перевагами КП «Автогосподарство» стануть прозорість його роботи; повна сплата податків та наповнення бюджетів; офіційне працевлаштування водіїв; надання якісних та безпечних послуг з перевезення пасажирів; перевезення всіх пільговиків.
Крім того, облдержадміністрацією вже проводяться переговори щодо залучення для КП «Автогосподарство» в рамках міжнародної фінансової технічної допомоги автобусів великої місткості.

За попередніми розрахунками, для початку роботи підприємства та забезпечення його обіговими коштами необхідна сума у розмірі 6,120 млн. грн., яка, за розрахунками,   зможе окупитися не більше ніж за 1,5 року.

Депутати облради підтримали рішення щодо створення КП «Автогосподарство».

Управління у справах  преси та інформації ЗОДА.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут