У Пологах піклуються і про безхатченків

0
20

У осінньо-зимовий період бездомним громадянам вкрай важко виживати. В Запорізькій області діє програма соціального захисту таких громадян, за якою для них проводиться гаряче харчування у холодну пору року. На це у листопаді-грудні 2015 року з обласного бюджету виділено 120 тис. грн., з них Пологівський район отримав 4984 грн. Вартість однієї порції обіду склала 14 грн., тож за листопад-грудень працівники терцентру роздали 356 порцій їжі нужденним. Вони могли харчуватися три рази на тиждень.

Центр-11-594x693

– З нового року на гаряче харчування для безхатьків виділили 3626 грн. (на січень-лютий). Це на 259 порцій, майже на 100 менше, ніж у листопаді-грудні. Тому з нового року гаряче харчування проводиться два рази на тиждень. У меню – борщ, каша з підливою, чай, хліб. Цією послугою охоплено 17 осіб. Окрім того, що нужденних людей ми годуємо, ще й відправляємо їх на флюорографічне та медичне обстеження. Таке обстеження пройшли 11 осіб. Ще є банк одягу, тож дехто з них отримав і теплі речі, – розповідає директор територіального центру Тетяна Терен.

До того ж з районної програми соціального захисту бездомних громадян, осіб, звільнених з місць позбавлення волі та осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, на 2016 рік для підтримки людей, які опинилися в складних життєвих ситуаціях, виділено 8 тис.грн., з них 3,5 тис. грн. – на оформлення матеріальної допомоги та оформлення документів, 4,5 тис.грн. – на придбання продуктових пайків. За словами Тетяни Терен, ї планують закупити і роздати у березні, адже коштів на гаряче харчування вже не буде, а березень ще може бути досить холодним, тож безхатків та нужденних підтримають хоча б таким чином.

Нагадаємо, гаряче харчування для безхатьків та людей, які потрапили у складні життєві обставини, організовують два рази на тиждень – у вівторок та четвер о 12.00 у територіальному центрі соціального обслуговування громадян за адресою: м.Пологи, вул.Жовтнева, 23.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут