«Світ тримається на добрих людях, тепер ми це точно знаємо!»

0
44

Так написала у Фейсбуці волонтер з Красногорівки Олена Косінова, яка є членом громадської організації «Наше відродження». Судячи з її посту, красногорівці й не думали, що на їхній заклик про допомогу відгукнеться стільки добрих людей, готових прийти на поміч у скрутну хвилину.

12715398_683732068435153_5900352798084372236_n Вона від імені громадської організації висловила велику подяку волонтерам та іншим людям, які збирали допомогу для мирного населення та дітей Красногорівки. Слова подяки написані на адресу Уміла Джуракулова, небайдужих жителів м.Запоріжжя та пологівського волонтера Вадима Сопільняка й інших. Люди передали для жителів прифронтового містечка теплі речі, взуття, дитячі речі, іграшки, книжки, підгузки, ліки і т.д. Завдяки такій підтримці красногорівці відчули себе маленькою частинкою великої України і вдячні за те, що українці не кидають їх у біді.

«Робимо добро разом. Дякуємо вам! Я думаю, що запущений бумеранг добра зупинити не можливо! І це чудово!», – написала Олена Косінова.

А ми знаємо, що волонтерів не даремно називають другою армією України. Вони щоденно продовжують свою місію і чекають підтримки від населення.

Н.Осипенко.

Фото зі сторінки у Фейсбуці Олени Косінової.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут