Санаторно – курортне лікування ветеранів війни

0
36

7

Як повідомила начальник відділу з питань реабілітації, соціального обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці, потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС управління соціального захисту населення Ольга Шкарбатовська, що відповідно до чинного законодавства ветерани війни (інваліди війни та прирівнені до них, учасники бойових дій (крім учасників АТО), учасники війни та сім’ї загиблих та померлих ветеранів війни) мають право на санаторно – курортне лікування.

Фінансування витрат на закупівлю санаторно –курортних путівок до 01.01.2016 року здійснювалося за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам відповідно  до законів України про Державний бюджет України та постанови Кабінету  Міністрів України від 04.03.2002 року № 256  «Про затвердження Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм   соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету» (із змінами).

Згідно із Законом України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам  на придбання путівок на  санаторно – курортне  лікування не передбачена.

В зв’язку з цим ветерани війни та особи, на яких поширюються дія Законів України  «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про  жертви нацистських переслідувань» мають змогу пройти оздоровлення у відомчих санаторіях Міністерства соціальної політики з терміном лікування 21 день. Це санаторії «Батьківщина» курорт Трускавець з профілем захворювання урологія та травлення; санаторій «Слава» курорт Миргород з профілем захворювання ендокринна система та травлення; санаторій «Салют» курорт Одеса з профілем захворювання кістково-м’язової системи та санаторій «Перемога» м. Київ із серцево-судинними захворюваннями.

По всім питанням щодо отримання санаторно – курортних путівок для ветеранів війни звертатися до управління соціального захисту населення за телефоном 23729.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут