Микола Михайлович ДРЮЧЕНКО

фотокореспондент, член Національної спілки журналістів України.
23 Лютого 2016 Місто 328  0 

Роботу бензопилок чути звідусіль: у Пологах спилюють тополі


IMG_6506

Уже більше двох тижнів пологівці спостерігають за тим, як працівники «Житло-Сервісу» щодня спилюють тополі у центрі та на околицях міста.

З цього приводу до нашої редакції надійшло безліч телефонних дзвінків. Дехто щиро радіє, що тополі приберуть, а дехто, навпаки, обурюється. Першим своє невдоволення висловив Вадим Ігорович Галічий. Чоловік згадує, як у 1970 році він разом зі своїми однокласниками висаджував ці тополі біля четвертої школи. А сьогодні у нього щемить серце, коли бачить, як їх знищують. Вадим Ігорович не розуміє, навіщо це роблять, адже дерева не гнилі, від них немає пуху, а користь від тополь колосальна.

Це питання ми переадресували міському голові Ю.А.Коноваленку, на що він відповів: «Виконком міської ради прийняв рішення створити комісію, до якої увійшли представники «Житло-Сервісу», екологічної служби та виконавчого комітету. Вони обстежили тополі, які ростуть у Пологах, та визначили, що близько 160 дерев необхідно прибрати. До цього числа увійшли тополі, яким багато років, які можуть нести загрозу під час сильних вітрів та обмерзання, та тополі, на пух яких у багатьох пологівців є алергія. Ці дерева були визначені ще у 2015 році, а в цьому комісія лише провела дообстеження частини дерев. Після того, як остаточно доукомплектували штат працівників «Житло-Сервісу», робота продовжилась. Розпиляні дерева безкоштовно розвозять малозабезпеченим громадянам, учасникам АТО, багатодітним сім’ям, військовим та на блокпости, які знаходяться на території нашого району. Пеньки, які залишилися, також незабаром викорчують і на цих місцях насадять нові дерева».


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.