Працює «гаряча» телефонна лінія Запорізької ОДА. Телефонуйте 0-800-503-508

1
48

tovar-1087943

«Гаряча» лінія приймає усні звернення громадян до Запорізької облдержадміністрації від жителів області. Дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України є безкоштовними.  Головна мета «гарячої» лінії зробити обласну владу доступнішою жителям області через механізм звернень громадян.

Для зручності розгляду звернень на «гарячу» лінію записуються на електронні носії, офіційно реєструються та розглядаються згідно з вимогами Закону України «Про звернення громадян». На кожне звернення протягом 15-30 календарних днів надається письмова відповідь від облдержадміністрації або іншого уповноваженого органу, якому було доручено розглядати звернення.

Звертаємо Вашу увагу на те, що анонімні звернення не підлягають розгляду.

Графік роботи гарячої лінії:

– понеділок-четвер – 8:00 – 17:00,

– п’ятниця – 8:00 – 15:45,

– субота-неділя – вихідні.

У передсвяткові дні роботи день скорочується на одну годину.

1 коментар

  1. И сказать что,интеллектуальных усилий рабочей группы хватило лишь на то,чтобы растолковать смысл фразы насчет неких “наступних інстанцій” которые в Украине “можуть зробити так,що людям буде не до вподоби,пояснюють у міськраді”Они хотя бы понимают смысл написанного?Не повезло вам с народом-то…на ул.Косиора?Манера исполнения?Веяло такой постановочной фальшью…Собрание,на котором не было жителей…Игнор предложения…Ну не WIFIевскую ул.предложили ведь…Это я о Пролетарскую назовут Державною…вступление Смешно!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут