Пологівці знову побували в Красногорівці

0
48

Представники громадської організації «Волонтерський рух Пологівщини» на вихідних знову побували у Красногорівці, відвідали наших захисників там та роздали допомогу, яку пологівці передали для захисників України.

image (6)

Волонтери розповідають, що ситуація там напружена, з усіх боків чути вистріли. Пологівські волонтери разом з красногорівськими колегами об’їхали блокпости, на яких чергують наші українські військові, привітали з Днем святого Валентина. Пологівці познайомилися з діючим головою Монастирської міської ради та його заступником, які нині знаходяться на передовій. Зізнаються, знайомством приємно вражені.

Військовослужбовці дуже зраділи приїзду волонтерів, зустрічали їх, як рідню. Валентинки, солодощі, інші продукти, засоби гігієни та необхідні речі від пологівців, звичайно, чоловіки приймали з великою вдячністю.

У свою чергу волонтери вдячні учням, їхнім батькам, вчителям Пологівського колегіуму №1, ЗОШ №4, гімназії «Основа», дитячої школи мистецтв, Пологівського професійного ліцею і найменшим помічникам військових – вихованцям Вербівського дитячого садочка «Росинка» за те, що готували валентинки та солодкі подарунки для солдатів, надсилали їм сердечні привітання зі святом усіх закоханих, бажали швидкого повернення додому. Це неабияка підтримка для наших захисників. Таким подарункам вони раділи, наче діти.

Волонтери висловлюють велику подяку Наталії Гавриленко, Зінаїді Матвієнко, Надії Візірякіній за випічку та консервацію, Миколі Рябку – за цигарки та участь у поїздці, родині Райдів – за дизельне пальне, а також усім, хто взяв участь у зборі речей для дітей з Красногорівки. Приємно, кажуть волонтери, що на заклики про допомогу люди відгукуються і з інших міст та куточків України. Так, наприклад, жителька міста Кременець Тетяна Кочергіна надіслала для військових медикаменти, шкарпетки, засоби гігієни.

Не забувають пологівці і про тих військових, які знаходяться в нашому місті. Днями до них також завітали, привезли продукти. На жаль, того, що їм видають, не завжди вистачає. Тож волонтери звертаються до місцевих жителів з проханням підтримати хлопців, які з нами поруч. Крім того, у них закінчувалися дрова для опалення і приготування їжі. З цим питанням звернулися до міського голови Юрія Коноваленка, він пообіцяв допомогти.

Волонтери вже планують нові поїздки в зону АТО. Просять допомогти придбати для військових акумулятор 75 Ah. Крім того, продовжується збір продуктів, засобів гігієни, медикаментів та інших речей для військових.

Карта «ПриватБанку». 5168742352685170». Код ЄДРПОУ/ДРФО 39570561, філія “Запорізьке РУ”, МФО 313399, рахунок № 26006055716078. Дякуємо небайдужим! 095-13-41-664. Для посилок: місто Пологи «Нова пошта» №1.

Допомогу також можна приносити до територіального центру, (місто Пологи, вул.Жовтнева, 23) та до салону-перукарні “Гламур” (пров.Водопровідний).

Фото з архіву ГО «Волонтерський рух Пологівщини».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут