Пологівці знову побували у воїнів в зоні АТО (ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
38

13 лютого, напередодні Дня всіх закоханих, волонтери Пологівського району, а також заступник голови райдержадміністрації Ірина Півень, головний спеціаліст відділу молоді та спорту Ангеліна Устименко, учасники бойових дій, демобілізовані Юрій Кальченко та Дмитро Кий, дружини учасників АТО Тетяна Кальченко та Ольга Павлюк, учасники концертної програми – учениця Пологівськго НВК Вікторія Гавриленко, СРШ № 2 Ліна Куприна, ЗОШ .№4 Ярослава Задорожня, гімназії «Основа» Елісабет Устінцева та Єва Тимошина, представники благодійної організації «Любов Ближнього» Світлана Устінцева та Олександр Соловйов, найменший волонтер Юрій Устименко, підприємець Василь Тріщук відвідали військовослужбовців у Донецькій області.

            За один день вдалося привітати близько 300 військовослужбовців Збройних сил України у трьох військових частинах, розташованих під Донецьком та .Широкіно.

            Перша зустріч – 501 ОБМП. Морські піхотинці завжди раді, коли до них приїжджають пологівські волонтери. Ми стали гарними друзями, саме в цю військову частину передали випечені учнями Пологівського професійного ліцею пиріг та пряники. Зустріч з побратимами нашого загиблого героя Артема Корнева тривала майже три години, промайнула, наче мить. Пологівські артисти радували своїм співом та запальними танцями, жоден військовий не залишився без валентинки від пологівських дітей, без прапорця та сувеніра.

             Бойових побратимів Юрія Кальченка із 37-го батальйону територіальної оборони ми навідали на бойових позиціях. Нас приймали серед донецьких степів, показували вкопані бліндажі, розповідали про будні військової служби. Незабутні враження від побаченого.

            Вже ввечері, як сіло сонце, ми завітали до 79-ї аеромобільної бригади. Концертну програму не зіпсувала навіть відсутність світла, напередодні найромантичнішого свята наші артисти співали в кімнаті зі свічками.       Дякуємо командуванню військової частини за дозвіл бути присутніми на бойових позиціях.

            13 лютого від усіх пологівців військовослужбовцям передали пироги та торт «Напалеон», близько сотні пряників, випечених учнями та педагогами Пологівського професійного ліцею, 5 пирогів від волонтерів БО «Любов Ближнього», близько тисячі домашніх пиріжків, понад тисячу валентинок, виготовлених учнями шкіл, а ще багато плакатів, малюнків, різноманітних солодощів, чай, каву, крупи, овочі, домашню консервацію, молоко та мед.

            Жоден військовослужбовець, жоден блокпост, що зустрічався по дорозі нашим волонтерам, не залишився без вітання, валентинки та смачного домашнього пиріжка.

            Пологівська райдержадміністрація щиро вдячна загальноосвітнім закладам району, учнівським та педагогічним колективам, небайдужим пологівцям, які взяли участь у районній акції «Валентинка для твого захисника». Спасибі жителям с. Григорівки за гостинці для солдатів. Дякуємо Ніні Салабуті, Валентині Дмитренко, Віктору Луценку, Віталію Зизі, Клавдії Самуляк, Анатолію Мамаю, Миколі Бобирю, родинам Кальченків та Павлюків, перевізникам Юрію Кальченку та Василю Тріщуку, Юрію Устименку та Анатолію Півню за фінансову підтримку.

Родині Василя Тріщука окремі слова вдячності за автоперевезення, фінансову підтримку, надані продукти харчування.

            Саме завдяки подвигам наших українських військовослужбовців у зоні АТО у нашому місті панує мир, саме завдяки їхнім злагодженим діям пологівські діти навчаються в школах, малеча ходить до дитячих садочків.  Разом ми переможемо!!

Організатор заходу – відділу молоді та спорту райдержадміністрації.

А.Устименко, головний спеціаліст

відділу молоді та спорту

райдержадміністрації.

 

Фото Юрія Кальченка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут