1 Лютого 2016 Місто 257  0

Пологівські силачі – переможці змагань

Шмигля Олександр

31 січня у Харкові пройшов відкритий чемпіонат Харківської області з армліфтингу –підняття максимальної ваги однією рукою, коли спортсмен тримає «кілограми» за ручку, що обертається.

У цих змаганнях взяли участь двоє спортсменів з Пологівської ДЮСШ.

Першою вправою була тяга однією рукою рукоятки «Rolling Thunder» (діаметром 60 мм).

Олег Плетінь (вагова категорія до 80кг) взяв вагу 75 кг і виборов  перше місце.

Олександр Шмигля ( вагова категорія до 90кг) підняв вагу 80 кг і став бронзовим призером змагань.

В абсолютному заліку серед ветеранів «+40 років» Олег Плетінь посів перше місце.

У другій вправі – станова тяга штанги «Аполлон Аксель» (діаметром 50 мм) були показані такі результати:

Олег Плетінь (до 80кг) – 131 кг, 1 місце.

Олександр Шмигля (до 90кг) – 165 кг, 1 місце.

В абсолютному заліку Олександр Шмигля виборов перемогу та виконав норматив «майстра спорту міжнародного класу».

Спортсмени висловлюють щиру подяку офіційному спонсору команди генеральному директору ТОВ «Дніпрокераміка» А. І. Чеберку та голові профспілкового комітету  С.В.Пустовойтенко за фінансову підтримку виїзду команди для участі в змаганнях.