Піснями і танцями прославляли любов

0
28

IMG_0031

14 лютого в розважальному центрі «Юність» творчий колектив районного Будинку культури презентував шоу – програму до Дня святого Валентина.

У залі був справжній аншлаг! Пологівські шанувальники мистецтва не шкодували оплесків для виконавців у вокальному, театральному та хореографічному жанрах.

Святковий настрій у залі підтримували ведучі шоу-програми – учасники зразкового театрального колективу «БравО» Любов Чичерова та Яна Мащенко разом з керівником Мариною Гаспарян. Розпочалося свято піснею «Хорошее настроение» у виконанні дуету у складі Валентини Черненко та Наталії Самойлик та у супроводі учасників зразкового аматорського хореографічного колективу «Союз».Пісні на вічну тему кохання співали Олександр Кожухар, Анна Вовк, Юрій Нестеренко, Андрій Варянік, Оксана Лашко, Тенгіз Дадіані, Наталія Самойлик, Ольга Заєць, дуети у складі Юрія Нестеренка та Тетяни Поліщук, Юлії Вінниченко і Катерини Цвєткової. Яскраві танцювальні номери показали зразковий аматорський хореографічний  колектив «Союз» та солістка любительського об’єднання «Ліра» Дарина Боярко.

У цей святковий день пісенне вітання лунало від Людмили Кравцової з села Чапаєвки, подарували танцювальні композиції глядачам зразковий аматорський хореографічний колектив «Овація» Пологівської дитячої школи мистецтв, театр танцю «Терпсихора» КБК «Гірник», танцювальний колектив «Натхнення» Пологівського СБК.

Звукорежисер шоу Ярослав Плетінь і завгосп районного Будинку культури  Наталія Квасько зробили усе, щоб глядачам було приємно відпочивати.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації дякує приватним підприємцям Андрію Чеберку, Марії Чеберко, Олександру Закорецькому за надану допомогу у проведенні заходу.

М.Діденко, начальник відділу культури і туризму РДА.           

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут