Під час пожежі на складі боєприпасів у Запорізькій обл. знищено близько 1 тис. снарядів

0
6

Під час пожежі на складі боєприпасів у Запорізькій обл. знищено близько 1 тис. снарядів, повідомляє кореспондент телеканалу “112 Україна” з місця події.

5660

“За попередніми даними, через вибухи та пожежу було знищено близько тисячі  30-мм снарядів, але це попередні дані”, – повідомляє він. Кореспондент уточнює, що поранений під час пожежі був військовослужбовцем, його доправлено у госпіталь.

“Інформація про те, що один з безпілотників було збито, не підтверджується. Наші військові дійсно стріляли в бік дронів, але було темно і вести прицільний вогонь було просто неможливо. Немає точних даних про кількість літальних апаратів”, – повідомляє журналіст.

За словами місцевих жителів, було 5 безпілотників, а військові кажуть, що їх було 2, один здійснював бомбардування, а другий освітлював місцевість.

“Є всі підстави вважати, що БПЛА були російські і керувались з території “ДНР”. Щодо осіб, які керували літальними апаратами, їх до цього часу не затримано, встановити їх буде вкрай важко, оскільки БПЛА може долати відстань близько 300 км від місця керування”, – повідомляє кореспондент.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що у Запорізькій обл. на склади боєприпасів з безпілотників скидали запальні суміші, виникла пожежа, під час якої постраждала одна людина. Для гасіння пожежі використовувався ґрунт та пожежні танки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут