19 Лютого 2016 Область 141  0 

Під час пожежі на складі боєприпасів у Запорізькій обл. знищено близько 1 тис. снарядів


Під час пожежі на складі боєприпасів у Запорізькій обл. знищено близько 1 тис. снарядів, повідомляє кореспондент телеканалу “112 Україна” з місця події.

5660

“За попередніми даними, через вибухи та пожежу було знищено близько тисячі  30-мм снарядів, але це попередні дані”, – повідомляє він. Кореспондент уточнює, що поранений під час пожежі був військовослужбовцем, його доправлено у госпіталь.

“Інформація про те, що один з безпілотників було збито, не підтверджується. Наші військові дійсно стріляли в бік дронів, але було темно і вести прицільний вогонь було просто неможливо. Немає точних даних про кількість літальних апаратів”, – повідомляє журналіст.

За словами місцевих жителів, було 5 безпілотників, а військові кажуть, що їх було 2, один здійснював бомбардування, а другий освітлював місцевість.

“Є всі підстави вважати, що БПЛА були російські і керувались з території “ДНР”. Щодо осіб, які керували літальними апаратами, їх до цього часу не затримано, встановити їх буде вкрай важко, оскільки БПЛА може долати відстань близько 300 км від місця керування”, – повідомляє кореспондент.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що у Запорізькій обл. на склади боєприпасів з безпілотників скидали запальні суміші, виникла пожежа, під час якої постраждала одна людина. Для гасіння пожежі використовувався ґрунт та пожежні танки.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.