Область отримає майже 90 млн. грн. на компенсацію витрат на пільговиків

1
4

Керівництво обласної державної адміністрації  порушило клопотання перед центральними органами влади, народними депутатами України щодо виділення  коштів з державного бюджету для фінансування витрат на  пільговий проїзд міським, приміським автомобільним, залізничним, водним транспортом загального користування та інші витрати для пільгових категорій населення.

img_0QNBZk

У результаті Верховною Радою України прийнято відповідний закон, завдяки якому  область отримає 87,2 млн. грн.  на погашення минулорічної заборгованості підприємствам та установам, які  надавали послуги на пільгових умовах, та здійснення розрахунків з ними за пільги в цьому році.

Як повідомили в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, суму 87, 2 млн. грн. область буде отримувати протягом усього року. Ці кошти будуть спрямовані на компенсацію за пільговий проїзд та інші витрати.

– Ця сума на компенсацію витрат за послуги, надані пільговим категоріям населення, буде надходити поступово протягом 2016 року. Завдяки цим коштам ми зможемо компенсувати всі витрати на пільговиків. Наразі понад 500 тисяч жителів області мають право на пільговий проїзд та інші послуги, це складає приблизно 28 відсотків населення області, – повідомив директор Департаменту Ігор Мещан.

Управління у справах преси та інформації ЗОДА.

1 коментар

  1. чомусь в селах і райцентрах в більшості один день в місяць пільговий.тоді як в обл центрі щоденно не електротранспорті.це радянське сортування людей.треба ці 90млн поділити на всих пільговиків порівну.тоді що в селі що в обл центрі буде одна сума пенсіонеру.або давати пільги тільки з малими пенсіями.а то що 950грн що 3000 мають однакові пільги на проїзд.тому і ресурсів нехватає у країни,посійно просимо гроші.треба жити по доходам.таким чином(соц пільгами в вигляді безк квартир,дотаційною ковбасою по 2.20,при собівартості 5р,проїздами по 5коп)КПРС довела і Союз до економічного банкрутства до 1990року

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут