НА ТЕРИТОРІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ РОЗПОЧАЛАСЬ ЩОРІЧНА СОЦІАЛЬНА АКЦІЯ “КВАРТИРА ПІД ОХОРОНУ” (ФОТО, ВІДЕО)

0
14

Як вберегтися від квартирних крадіїв, на брифінгу розповів начальник Управління поліції охорони в Запорізькій області полковник поліції Сергій Рубанов.

PM223image001 (1)

У зв’язку з економічним спадом та з проведенням антитерористичної операції, через що частина злочинців покинула зону АТО, на території Запорізької області підвищився рівень скоєння квартирних крадіжок.

Як розповів Сергій Рубанов, лише за січень 2016 року на території регіону зареєстровано 188 квартирних крадіжок. За аналогічний період минулого року – 111.

Як же вберегтися від квартирних крадіїв?

 Кілька надійних замків на міцні двері – це вже певний захід для захисту. Але, як свідчить практика, і він не може дати вам стовідсоткову гарантію того, що злодії не проникнуть у ваше житло. А от якщо встановлені і грати на вікнах, і одночасно охоронна сигналізація, датчики якої спрацьовують відразу після того, як в квартиру увійшли чужі, ви можете бути абсолютно спокійні за збереження вашого майна.

У разі спроби зловмисників проникнути до помешкання, на пульт поліції охорони надійде сигнал «Тривога». Сигнал про спрацювання технічних засобів охорони миттєво передається найближчому за місцем дислокації наряду групи реагування. Мобільна група, яких на території Запоріжжя та області 23, прибуде за лічені хвилини на місце події та озброєні поліцейські охорони не дадуть зловмисникам заволодіти Вашим майном.

– Протягом останніх років жодна квартира, що підключена до пультів поліції охорони Запорізької області, не зазнала протиправних посягань безкарно, – наголосив начальник Управління поліції охорони.

З метою посилення захисту майна громадян і протидії квартирним крадіжкам, за дорученням керівництва Національної поліції України з 15.02 по 29.02.2016 року Поліція охорони спільно з територіальними органами Національної поліції України проводить зимову соціальну всеукраїнську акцію «Квартира під охорону-2016».

– У зазначений період підрозділи поліції охорони зможуть взяти під охорону квартиру або будинок за половину вартості монтажних послуг, а точніше – ви сплачуєте вартість охоронного обладнання, а монтажні роботи з обладнання помешкання сигналізацією фахівці підрозділів поліції охорони виконують за половину їх вартості. Крім того, учасникам антитерористичної операції на Сході України Поліція охорони пропонує встановити охоронну сигналізацію у помешканні з 75-ти відсотковою знижкою на монтажні роботи, – підсумував Сергій Олександрович.

Тож не зволікайте скористатися нагодою встановити сигналізацію у своїй оселі з метою збереження вашого майна. Щоб замовити послугу, мешканці нашого регіону можуть звернутися за телефоном: (061) 213-11-32. Детальну інформацію можна отримати також на сайті http://www.guard.np.gov.ua або за телефонами безкоштовної інформаційної лінії поліції охорони: 0-800-502-220; 0-800-211-000. Також, можна зателефонувати за мобільними номерами 097-050-222-0 – для абонентів оператора «Київстар» та 073-050-222-0 – для абонентів оператора «Лайф».


Управління поліції охорони
в Запорізькій област.

Джерело: www.npu.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут