Епідпоріг перевищено, але…

0
22

26 січня міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі офіційно повідомив, що в Україні епідемія грипу.

Станом на 2 лютого у Пологівському районі епідпоріг перевищено на 70%, у зв’язку з цим у районі посилили обмежувальні заходи. Підйом захворюваності розпочався 21 січня. За минулий тиждень у районі зафіксовано 451 випадок захворювань на ГРВІ. За словами лікаря-епідеміолога Пологівської ЦРЛ Т.С.Одинець у зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією зараз вони щоденно відслідковують кількість дітей, які відвідують школи та дитячі садочки та скільки залишилося вдома через хворобу. Карантин вже діє в усіх лікувальних закладах району.

gripp

Головний лікар Пологівської ЦРЛ Р.В.Кравченко повідомив, що дитяче відділення зараз повністю заповнене. Найбільше на стаціонарі дітей від народження і до 6 років. Роман Васильович відзначає, що батьки у цей складний період проявляють неабияку уважність до дітей, і при перших симптомах захворювання на ГРВІ ідуть на консультацію до педіатрів. Госпіталізують дітей із середньою тяжкістю захворювання. На щастя, тяжкого перебігу хвороби серед дітей немає. У двох малюків діагностували пневмонію. Що стосується дорослих, то терапевтичне відділення працює у звичному режимі. У зоні найбільшого ризику люди похилого віку та ті особи, у яких є супутня патологія.

Начальник відділу освіти Пологівської РДА П.В.Капітонов розповів, що усі школи зараз працюють у звичному режимі, але частіше проводять вологе прибирання у класах та коридорах. 16% школярів не відвідують навчальні заклади через хворобу. Підстав для введення карантину зараз немає, але, щоб запобігти поширенню хвороби, відділ освіти відмінив усі масові заходи, які були заплановані у школах.

         Дитячі садочки у Пологах також працюють, як і раніше. 425 діток були відсутні у садочках 2 лютого, але лише 147 з них через хворобу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут