Двох офіцерів засудили до арешту через погані побутові умови на полігоні “Широкий лан”

0
26

Винними визнали першого заступника командира батальйону 53-ї омбр і заступника командира цього ж батальйону з тилу.

tXjdlcDYIw

Двох офіцерів 53-ї бригади засудили до 5 діб арешту на гауптвахті за неналежну організацію побутових умов на полігоні “Широкий лан”. Таке рішення 24 лютого ухвалив Миколаївський районний суд, повідомляють у прес-службі військової прокуратури Південного регіону України.

“Миколаївський районний суд Миколаївської області після розгляду матеріалів по суті, визнав винними у недбалому ставленні до служби начальника штабу – першого заступника командира батальйону 53-ї омбр і заступника командира цього ж батальйону з тилу та призначив їм покарання у виді арешту терміном 5 діб з утриманням на гауптвахті”, – мовиться в повідомленні.

У прес-службі додали, що на розгляді в суді ще 8 протоколів про адміністративні правопорушення. Підозрюють від заступника комбата до заступника керівника оперативного командування “Схід”. Їм закидають недбалість у військовій службі.

Нагадаємо, військова прокуратура Миколаївського гарнізону відкрила кримінальну справу проти відповідальних за жахливі умови проживання військовослужбовців на полігоні “Широкий Лан”. Чиновникам загрожує від п’яти до дев’яти років позбавлення волі.

15 лютого міністр оборони Степан Полторак підписав наказ про покарання винних у ситуації з 53-ю бригадою на «Широкому лані».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут