Чим сьогодні займаються пологівські депутати міської ради

4
14

Напередодні шостої сесії Пологівської міської ради, яка відбудеться 26 лютого, у постійних комісіях депутати вивчають проекти рішень до розгляду на пленарному засіданні.

HmsZ5jJd
Сьогодні, 24 лютого, проходять спільні засідання постійних депутатських комісій, а саме: Постійної комісії з питань управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, транспорту, будівництва, архітектури та зв’язку спільно із Постійною комісією з питань охорони навколишнього середовища та земельних відносин. Постійна комісія з питань депутатської діяльності, державної регуляторної політики, депутатської етики та соціальної політики засідає спільно із Постійною комісією з питань законності, захисту прав громадян, торгівельного та побутового обслуговування населення.
Окрім депутатів, у роботі комісій беруть участь: міський голова Юрій Коноваленко, перший заступник міського голови Юрій Вєтров, секретар ради Людмила Сова, головний бухгалтер міської ради Юлія Сало, секретар виконкому Оксана Ковалевська, начальник відділу комунального майна та захисту справ споживачів Ольга Марусенко та начальник відділу з питань регулювання земельних відносин Олена Турейська.
Серед актуальних питань із пленарного засідання 6 сесії внесена на розгляд депутатів низка нових (додаткових) проектів рішень. Серед них – про розгляд інформації щодо результатів діяльності прокуратури за 2015 рік та про впорядкування дрібно-роздрібної (виїзної) торгівлі сільськогосподарською продукцією у м. Пологи.
Також депутати вивчають запропонований проект рішення про впорядкування розміщення малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності на території Поліг та про затвердження на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Сергія Колісника.
Завтра, 25 лютого, ці ж самі питання вивчатимуть депутати, які працюють у Постійній комісії з питань планування, бюджету та фінансів.

Джерело: http://mradapology.gov.ua

4 КОМЕНТАРІ

  1. А хто такий Сергій Колесник? Щось не припомню такого в органах місцевого самоврядування?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут