Наталія Володимирівна ОСИПЕНКО

завідуюча відділом соціально-політичних проблем.
30 Червня 2017 Місто 300  1 

У 4 школі повним ходом йде ремонт (ФОТОФАКТ)


Пам’ятаєте, взимку ми писали про те, що у Пологівській ЗОШ №4 відремонтують дах і не тільки, що ремонтні роботи у навчальному закладі вдасться провести завдяки підтримці уряду Німеччини. Нині ремонтні роботи у стінах школи в самому розпалі.

Двері демонтували, їх замінять на енергозберігаючі.

Двері демонтували, їх замінять на енергозберігаючі.

Сьогодні, 30 червня, ми відвідали цей об’єкт і на власні очі побачили, що змінилося з початку робіт. Як розповіла директор школи Любов Жогло, на третьому поверсі нового корпусу демонтували старий паркет, там покладуть ламінат,IMG_3423

також у новому корпусі демонтували санвузли і вхідні двері.

Вже зроблено ремонт м’якої покрівлі даху.

Контролюють процес виконання робіт представники проекту «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що виконується німецькою федеральною компанією GIZ.

Пощастило застати якраз на місці й самих представників проекту. Разом з молодшим координатором проекту Олегом Кравченком оглянули виконані роботи. Зараз, звичайно, школа перетворилася на суцільний ремонтний майданчик, але після завершення робіт її вигляд зміниться. Ми обов’язково покажемо і розкажемо, як і що змінилося. Поки що все в процесі.

Нагадаємо, за ремонт у Пологівській ЗОШ №4 взялося німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ. Ось, що про нього та проект розповіли нам його представники:

– GIZ працює в Україні вже давно. На рахунку товариства багато успішних проектів. Так, у Запорізькій, Дніпропетровській та Харківській областях за дорученням німецького уряду нині втілюються ініціативи інфраструктурної програми для України – це комплекс програм, які мають на меті підтримати Україну у подоланні кризи на Сході країни. Серед них, зокрема, і проект розвитку соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО. У Пологах багато переселенців, існує потреба у поліпшенні умов для надання їм послуг. Кількість переселенців – один з ключових критеріїв під час вибору об’єкта для проведення ремонтних робіт. Зрештою, це великий плюс і для самих пологівців, адже комунальні установи часто не мають фінансової можливості самостійно зробити ремонт та оснащення приміщень.

Наталія Осипенко.

Фото автора.


  1. Читач коментує:

    І хотілось би радіти, та коли прочитав, що зняли паркет в коридорі, а будуть класти ламінат? Гроші то німці дали , а про мозги забули.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.