22 Червня 2017 Область 209  0 

Пологівці – переможці Всеукраїнського конкурсу


З 14 до 19 червня в м. Бердянську проходив ХХІІ Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості «ТОП-ТОП» і фестиваль юнацтва та молоді «ЗІРКИ АЗОВУ».2017_06_14_042644_01

Учасниками фестивалю були самодіяльні колективи та окремі виконавці з різних міст та областей України (Суми, Житомир, Харків, Лубни, Запоріжжя, Маріуполь та ін.). Цього року у фестивалі взяли участь 1024 дітей та підлітків, а це рекордне число учасників. Юні конкурсанти змагалися за жанрами хореографія, вокал, художнє слово, циркове мистецтво.

Вже двадцять другий рік Бердянський міський відділ культури, при підтримці виконавчого комітету та міської ради, Міністерства культури України, Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації, обласного методичного Центру культури і мистецтва проводить Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості «Топ-Топ». У рамах Всеукраїнського фестивалю «Топ-Топ» вже п’ятий рік поспіль проходить і фестиваль для юнацтва та молоді «Зірки Азову» (вікова категорія 17-21 рік ).

Оцінювало виконавську майстерність компетентне журі, до складу якого увійшли фахівці міністерства культури України, Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації, Вищого училища культури, Заслужені працівники культури України. Голова журі – С. О. Пелюк – директор Запорізького музичного училища ім. П. Майбороди, заслужений працівник культури України.

Цього року вручено 63 дипломи учасника фестивалю, 73 конкурсанти посіли почесні I, II та III місця. Їм вручені дипломи переможців та пам’ятні кубки фестивалю.

Пологівці показали високі результати своєї праці.

Вітаємо переможців «ТОП-ТОПу»:

у жанрі «Естрадний вокал» в «ЗІРКАХ АЗОВУ» І місце посіла Ольга Заєць з Пологівського районного Будинку культури;

у розмовному жанрі (І вікова категорія) ІІ місце виборола Злата Хілько, учасниця зразкового театрального колективу «БравО» (керівник-Марина Гаспарян, Пологівський РБК);

у розмовному жанрі (ІІІ вікова категорія) ІІІ місце посів зразковий театральний колектив «БравО» (керівник-М.Гаспарян, Пологівський РБК);

у жанрі «Естрадний вокал» в IV віковій категорії ІІ місце виборола Тетяна Порохня (керівник- Тетяна Лобода, Пологівська ДШМ);

у жанрі «Естрадний вокал» в IV віковій категорії ІІІ місце виборола Вікторія Товстоног (керівник- Наталія Самойлик, Пологівський РБК);

у жанрі «Сучасна хореографія (колективи)» (І вікова категорія) ІІІ місце посіла підготовча група «Бусинки» зразкового хореографічного колективу «Золотий ключик» Пологівського ЦКТ «Гірник» (керівник – Алла Карпенко);

у жанрі «Сучасна хореографія (колективи)» (ІІ вікова категорія) ІІІ місце посів зразковий хореографічний колектив «Золотий ключик» (молодша група «Смішарики») Пологівського ЦКТ «Гірник» (керівник – Алла Карпенко);

у жанрі «Народна хореографія (колективи)» (ІІІ вікова категорія) ІІІ місце посів колектив хореографічного відділення Пологівської ДШМ (керівник –Крістіна Буренко);

у жанрі «Народна хореографія (солісти)» (ІІІ вікова категорія) ІІ місце виборола Олександра Плетінь, солістка зразкового хореографічного колективу  «Золотий ключик» Пологівського ЦКТ «Гірник» (керівник – Алла Карпенко);

у жанрі «Народна хореографія (солісти)» (ІV вікова категорія) ІІ місце виборола Марія Діденко, солістка зразкового хореографічного колективу «Овація» Пологівської ДШМ (керівник –Інна Ходус);

у жанрі «Народна хореографія (колективи)» (ІV вікова категорія) ІІІ місце посів зразковий хореографічний колектив «Союз» Пологівського РБК (керівник-заслужений працівник культури України Ромео Гаспарян);

у жанрі «Сучасна хореографія (солісти)» (ІV вікова категорія) ІІ місце виборола Діана Ковтун, солістка хореографічного колективу Пологівської ДШМ (керівник –Крістіна Буренко).

 

Дипломами учасника конкурсу нагороджені:

в жанрі «Естрадний вокал» (ІІІ вікова категорія) – Каріна Карпій (керівник –Тетяна Лобода, Пологівська ДШМ);

в жанрі «Народна хореографія (колективи)» (ІІ вікова категорія) – ансамбль хореографічних мініатюр «Шарм» Пологівського Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник – Тетяна Чернявська);

в жанрі «Сучасна хореографія (колективи)» (ІІІ вікова категорія, ІV вікова категорія ) – театр танцю «Терпсихора» Пологівського ЦКТ «Гірник» (керівник-Тетяна Чернявська).

 

Вітаємо вас, учасники конкурсу, керівники колективів! Ви-молодці!

 

Марина Діденко, начальник відділу

культури і туризму.

 


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.