Наталія Володимирівна ОСИПЕНКО

завідуюча відділом соціально-політичних проблем.
6 Квітня 2017 Район 212  0

Пологівські пауерліфтери встановили нові рекорди і привезли багато нагород

1-2 квітня у м.Маріуполі пройшов IX-й Чемпіонат України з окремих вправ пауерліфтингу. Змагання проводилися за правилами Української бездопінгової федерації пауерліфтингу (без екіпірування).У змаганнях взяли участь близько 200 спортсменів з 12 регіонів України. І вже вкотре спортсмени Пологівської ДЮСШ у складі 6-ти чоловік на чолі з тренером Юрієм Клименком вирішили позмагатися за звання найсильніших.Клименко

У ваговій категорії до 53 кг Яна Радченко завоювала І місце у присіданнях серед дівчат 14-15 років, присівши з 70 кг, та ІІ місце у відкритій категорії, та ІІ місце у становій тязі серед дівчат 14-15 років, піднявши 77,5 кг.

У ваговій категорії до 70 кг серед дівчат (14-15 років) Анжела Морозкова завоювала І місце у присіданнях, присівши з вагою 60 кг, та ІІ місце у відкритій категорії, у станові тязі зайняла І місце, піднявши 75кг,та ІІ місце – у відкритій категорії.

У ваговій категорії до 60 кг Максим Сіденко завоював І місце у жимі лежачи серед юнаків 14-15 років, подолавши 85 кг, та ІІІ місце у відкритій категорії.

У ваговій категорії до 82,5 кг Сергій Петренко завоював І місце у жимі штанги лежачи серед юніорів 16-17 років, піднявши штангу вагою 135 кг, та ІІІ місце у відкритій категорії, тим самим встановив новий юнацький рекорд України.

У ваговій категорії до 67,5 кг Віталій Носик завоював І місце у жимі лежачі серед юніорів 20-23 років, піднявши штангу вагою 135 кг, та І місце у відкритій категорії.

У ваговій категорії до 100 кг Дмитро Корнєв завоював І місце у присіданнях серед юніорів 20-23 років, подолавши штангу вагою 207,5 кг, ІІ місце у відкритій категорії, у становій тязі завоював І місце серед юніорів, піднявши 190 кг, у жимі лежачи завоював І місце серед юніорів, піднявши штангу вагою 130 кг.

У ваговій категорії до 82 кг Юрій Клименко завоював І місце у жимі штанги лежачи, подолавши штангу вагою 160 кг у відкритій категорії.

У присіданнях зі штангою Дмитро Корнєв став абсолютним переможцем серед юніорів та був нагороджений кубком та цінними призами.

У жимі штанги лежачи серед юнаків Сергій Петренко теж став абсолютним переможцем був нагороджений кубком та цінними призами.

Віталій Носик у жимі штанги лежачи серед юніорів посів ІІ місце у абсолютній першості був нагороджений цінними призами.

Юрій Клименко у жимі штанги лежачи посів ІІІ місце в абсолютній першості у відкритій віковій категорії, був нагороджений цінними призами.

Підготував спортсменів: тренер Пологівської ДЮСШ та вчитель гімназії «Основа» Юрій Клименко.

Спортсмени та тренер висловлюють щіру подяку постійному і офіційному спонсору команди-генеральному директору ТОВ «Дніпрокераміка» А.І.Чеберку та голові профспілкового комітету С.В.Пустовойтенко.

На фото (зліва на право): Сергій Петренко, Максим Сіденко, Віталій Носик, Юрій Клименко, Дмитро Корнєв, Яна Радченко, Анжела Морозкова.